KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Premiera Toyoty Prius i RAV4 Hybrid. Dni Otwarte 9-10 kwietnia

Email Drukuj WORD Download PDF Download
05-04-16

W najbliższy weekend 9-10 kwietnia w salonach Toyoty w Polsce zadebiutują dwie najważniejsze hybrydowe nowości tego roku. Toyota Prius czwartej generacji wprowadza na polski rynek najoszczędniejszy na świecie napęd hybrydowy i nową platformę podłogową TNGA. Toyota RAV4 Hybrid to pierwszy w Europie SUV Toyoty z tym napędem i jednocześnie najmocniejsza wersja w ofercie modelu.

Toyota Prius to ikona rynku hybryd, która pchnęła 19 lat temu rozwój światowej motoryzacji na nowe tory. Czwarta generacja tego modelu debiutuje z najoszczędniejszym napędem spalinowo-elektrycznym dostępnym w sprzedaży oraz z szeroką gamą najnowocześniejszych technologii. Auto wyróżnia się unikalnym designem, który nadaje nowemu Priusowi wyjątkowy, elegancki charakter.

Nowa Toyota Prius będzie dostępna w bogato wyposażonej wersji już od 119 000 zł lub 884 zł netto miesięcznie w programie Leasing SmartPlan. Podstawowe wyposażenie obejmuje m.in. rozbudowany pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense, pełne światła LED, system multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym i kamerą cofania oraz klimatyzację dwustrefową. W nowym modelu dostępne są także najnowocześniejsze udogodnienia, takie jak wyświetlacz projekcyjny HUD, system automatycznego parkowania SIPA oraz dodatkowe systemy bezpieczeństwa – układ monitorowania martwego pola w lusterkach i układ ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu.

Toyota RAV4, prekursor segmentu SUV, debiutuje z napędem hybrydowym o mocy 197 KM, który rozpędza samochód do 100 km/h w jedyne 8,3 s. Nowy RAV4 Hybrid, najmocniejsza wersja tego modelu, jest jednocześnie bardzo oszczędny – wystarczy mu średnio od 5,1 l/100 km paliwa. Napęd na 4 koła E-Four z elektrycznym silnikiem na tylnej osi zapewnia autu moc, pewność prowadzenia i stabilność na śliskiej nawierzchni.

Podstawową wersją hybrydowego RAV4 jest wersja Premium. Bogate wyposażenie w standardzie, mocny napęd hybrydowy i automatyczna skrzynia biegów sprawiają, że auto o cenie początkowej 134 900 zł jest najbardziej atrakcyjną ofertą na rynku SUV. Toyota przewiduje, że będzie to w tym roku prawdziwy hit sprzedaży.

Ceny RAV4 Hybrid we wszystkich wersjach wyposażenia są zbliżone do podobnie wyposażonych diesli. Raty w programie Toyota Leasing SmartPlan zaczynają się od 945 zł miesięcznie, przy wpłacie własnej 30%. W ramach Oferty Premierowej model w wersji Premium i Style otrzymał dodatkowy darmowy pakiet wyposażenia o wartości 10 900 zł. Składają się na niego przednie reflektory Bi-LED (wartość 5 000 zł) oraz pakiet Smart (wartość 5 900 zł) zawierający system inteligentny kluczyk i elektrycznie unoszone drzwi bagażnika.

Email Drukuj WORD Download PDF Download