KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Toyota C-HR finalistą Car of the Year 2017

Email Drukuj WORD Download PDF Download
02-12-16

Nowa Toyota C-HR jest jednym z 7 kandydatów do prestiżowej nagrody Car of the Year 2017. Jest to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs motoryzacyjny w Europie. Wyniki zostaną ogłoszone na początku marca podczas targów Geneva Motor Show 2017.

„Jesteśmy dumni, że Toyota C-HR ma szansę zdobyć tytuł Samochodu Roku 2017. Otrzymujemy od naszych dealerów informacje, że nowy model cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. To dowód, że nasza decyzja, aby postawić na odważny design i wydajny napęd hybrydowy, została doceniona przez szeroką grupę kierowców. C-HR to innowacyjny samochód, który wyznacza nowy kierunek w szybko rosnącym segmencie crossoverów” – skomentował Karl Schlicht, wiceprezydent Toyota Motor Europe.

Car of the Year jest organizowany w Europie od 1964 roku. Jury składa się z 58 dziennikarzy motoryzacyjnych – najwyższej klasy ekspertów pochodzących z całego kontynentu. W ich gronie znajdują się Maciej Ziemek i Wojciech Sierpowski z Polski. Oficjalne ogłoszenie zwycięzcy oraz gala wręczenia nagród odbędzie się 6 marca podczas Geneva Motor Show 2017.

Email Drukuj WORD Download PDF Download