Toyota C-HR przeciera szlaki sprzedaży samochodów przez Internet. Sukces przedsprzedaży

WORD Download PDF Download
20-09-16

Toyota C-HR jest pierwszym modelem marki w Polsce, który można zamawiać przez Internet. 1 września rozpoczęła się przedsprzedaż modelu, zarówno tradycyjnie na stacjach dilerskich, jak i w nowatorski sposób on-line. W ciągu pierwszych dwóch tygodni z tej formy sprzedaży skorzystało aż 85 klientów. Osoby zamawiające model przez Internet odbiorą swoje samochody jako pierwsi klienci w Polsce.

Po raz pierwszy w historii przedsprzedaż nowej Toyoty w Polsce odbywa się nie tylko w salonach, ale również przez dedykowaną stronę internetową http://toyota.pl/c-hr. Sprzedaż drogą elektroniczną rozpoczęła się 1 września. Nowego crossovera C-HR kupiło już w ten sposób 85 klientów, a w czasie zaledwie trzech pierwszych dni zamówienie on-line złożyło 33 klientów. Złożenie zamówienia on-line gwarantuje pierwszeństwo w odbiorze samochodu.

Sprzedaż internetowa nowych samochodów to absolutna nowość na naszym rynku, gwarantująca ich szybką dostępność. Nowego crossovera można zamówić w kilku łatwych krokach na multimedialnej stronie, która umożliwia m.in. wirtualne zwiedzanie wnętrza w widoku 360 stopni, szczegółowe obejrzenie elementów wyposażenia i poznanie możliwości nagłośnienia klasy premium firmy JBL.

Oficjalna sprzedaż modelu rozpocznie się w styczniu 2017 roku. By zarezerwować i odebrać samochód jeszcze przed premierą, wystarczy złożyć zamówienie (tradycyjnie bądź on-line) i wpłacić zaliczkę.

Najpopularniejsza wersja? Limitowana edycja Prime Edition!
Od 1 września Polacy zamówili łącznie aż 328 sztuk Toyoty C-HR, co zwiastuje sukces rynkowy nowego crossovera. Aż 75 proc. całkowitej sprzedaży Toyoty C-HR, zarówno on-line, jak i w salonach, to limitowana seria Prime Edition i wersje z napędem hybrydowym.

Specjalne, limitowane wersje Prime Edition to bogato wyposażone auta w opcjach Dynamic i Prestige. Toyota C-HR w tej edycji to więcej niż kompletnie wyposażony samochód. Standardowo wersja ta obejmuje m.in. pełne oświetlenie w technologii Pure LED z kierunkowskazami sekwencyjnymi, system audio JBL klasy premium, dwukolorowe nadwozie oraz fotele pokryte perforowaną skórą z elementami w kolorze Vision Violet.

Standardem we wszystkich wersjach modelu C-HR jest pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense, obejmujący układy ochrony przedzderzeniowej z systemem wykrywania pieszych oraz ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu z funkcją powrotu na zadany tor jazdy, a także aktywny tempomat i automatyczne światła drogowe.

Najpopularniejszy napęd? Oczywiście, hybryda!
Pod maską Toyoty C-HR może się znaleźć benzynowa jednostka 1.2 Turbo o mocy 116 KM z 6-stopniową, manualną skrzynią – od 79 900 zł. Opcje obejmują automatyczną skrzynię Multidrive S i napęd 4x4.

Najpopularniejsza okazała się wersja z hybrydowym napędem IV generacji o mocy 122 KM i przekładnią E-CVT, dostępna od 104 900 zł. Wybrało ją aż 75 proc. klientów. Jednym z największych atutów hybrydy w modelu C-HR jest średnie zużycie paliwa na poziomie 3,7 l/100 km oraz cicha i relaksująca praca napędu.

WORD Download PDF Download