KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Fabryka Toyoty w Cambridge South w Kanadzie najlepsza na świecie według J.D. Power

Email Drukuj WORD Download PDF Download
01-07-14

Znana firma audytorska J.D. Power and Associates ogłosiła 18 czerwca wyniki Badania Wstępnej Jakości 2014 ( Initial Quality Study). Wyróżnienie przyznawane jest zakładowi, w którym wykryto najmniejszą usterkowość montażu. Studium monitoruje usterki w 100 samochodach wyprodukowanych w danej fabryce w ciągu pierwszych 90 dni eksploatacji.

W tym roku Platynowa Nagroda za Jakość Montażu Fabrycznego trafiła do produkującej Lexusy RX fabryki Cambridge South należącej do Toyota Motor Manufacturing Canada (TMMC). Nie jest to pierwsze takie wyróżnienie dla Camridge South. Już w 2011 fabryka została uhonorowana w ten sposób i jednocześnie była pierwszą tak wyróżnioną fabryką Toyoty spoza Japonii.

"Ta nagroda w pełni odzwierciedla zaangażowanie i profesjonalizm naszego kanadyjskiego zespołu" - skomentował wyróżnienie Brian Krionck, Prezydent TMMC. - "To świadectwo ich kunsztu" - dodał.

Obok Cambridge South, nagrody Gold Plant Quality otrzymały jeszcze dwie siostrzane fabryki z regionu Azji i Pacyfiku: Kyushu 1 i Kyushu 2, gdzie wytwarzane są Lexusy CT, RX, ES oraz IS.

Email Drukuj WORD Download PDF Download