KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Pierwszy w Polsce pełny test modelu ProAce

19-10-17

Toyota Nowakowski Bielany Wrocławskie jako pierwszy wśród salonów Toyoty zrealizował film i test modelu Toyota ProAce. To auto użytkowe zostało gruntownie sprawdzone z każdej strony - zarówno od środka, jak i na trasie. Od września materiał filmowy znajduje się na kanale Youtube Toyota Nowakowski i ma już ponad 4000 wyświetleń.

Pomysł
Model ProAce bardzo szybko podbija rynek aut użytkowych, jednak nie cieszy się jeszcze taką popularnością jak znane modele konkurencji, dlatego każda informacja dla klienta o tym samochodzie jest niezwykle istotna. W tym celu naprzeciw potrzebom wyszli pracownicy salonu Toyota Nowakowski Bielany Wrocławskie. Stworzyli oni pierwszy, pełny test Toyota ProAce.

Realizacja
Na „warsztat” zostały wzięte dwie wersje tego modelu: VIP i Furgon. Model VIP z pewnością przyciąga nietypowym układem siedzeń, co umożliwia np. spotkania biznesowe w trasie, rewelacyjnym wygłuszeniem samochodu i kompletnym wyposażeniem z dziedziny komfortu i bezpieczeństwa. W wersji furgon mamy do wyboru aż 11 kombinacji nadwozia i długości oraz szereg konfiguracji drzwi tylnych i bocznych. Poza tym do dyspozycji są trzy, komfortowe miejsca z przodu. Na uwagę zasługują także bogate pakiety wyposażenia przestrzeni bagażowej oraz zaczepu do mocowania ładunku. Wszystkie te elementy sprawiają, że Toyota ProAce staje się vanem dopasowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Oba samochody zostały zaprezentowane zarówno w środku, jak i na zewnątrz , ale również w trasie. Nad całością realizacji czuwał główny bohater filmu i scenarzysta – Sebastian Begierski, na co dzień pełniący funkcje Doradcy ds. Klientów Korporacyjnych. Na wyprodukowanie całego materiału wystarczył jeden dzień zdjęciowy. Premiera filmu odbyła się 15 września podczas zamkniętego eventu dla firm „Wieczór Profesjonalistów” w salonie Toyota Nowakowski w Bielanach Wrocławskich.
Oba auta zostały sprawdzone w trasie, na lokalnych drogach Dolnego Śląska. Z pewnością to, co zatrzymuje widza przy ekranie to rzeczowa, ale również humorystyczna forma przekazu głównego prowadzącego.

„To była czysta przyjemność móc stworzyć taki materiał. Uważam, że model ProAce posiada wiele zalet i ciekawych rozwiązań, które z czystym sumieniem mogę przedstawić klientowi. Od teraz potencjalny klient może dowiedzieć się czegoś więcej o tym samochodzie, nie wychodząc z domu. Staraliśmy się w te dwanaście minut przedstawić wszystkie możliwości tego auta, a czy nam się to udało - to zostawiam do oceny widzów. Na pewno cieszy fakt, że klienci kontaktują się ze mną dopytując o poszczególne rozwiązania jak i w celu kupna auta właśnie za sprawą tego filmu” – powiedział Sebastian Begierski.

Film
Film można zobaczyć na oficjalnym kanale Youtube salonu Toyota Nowakowski pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=lYqbRLtRZYY .

Zapraszamy na jazdę testową modelami Toyota ProAce!