KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Mistrzowie Europy, Vive Tauron Kielce kolejny sezon z Lexusem!

04-10-16

To już piąty rok współpracy pomiędzy najlepszym zespołem w Europie, Vive Tauron Kielce oraz Toyota & Lexus Romanowski Kielce. Pierwsze trzy lata zawodnicy jeździli samochodami Toyota Avensis, od zeszłego roku zespół porusza się najnowszymi modelami Lexusa.

W niedzielę, 2-go października odbyło się uroczyste przekazanie 23 nowych modeli Lexus NX200t. Swoje auta odebrali m.in. Sławomir Szmal, Karol Bielecki oraz Krzysztof Lijewski. W podziękowaniu od dealera oraz importera Lexus Polska za poprzedni sezon, zawodnicy dostali o wiele lepiej wyposażone samochody m.in. o panoramiczne dachy szklane, nawigację czy elektrycznie sterowane fotele. Kolejną nowością w przekazanych autach, to również wybór 7 samochodów z napędem hybrydowym (NX300h) dla Prezesa oraz działaczy klubu VTK. Auta zazwyczaj poruszają się po mieście Kielce, a w strefie płatnego parkowania Kielc, parkowanie hybryd jest darmowe – to duże oszczędności dla Klubu obok niższego spalania w mieście.Swoje nowe auto (Lexus RX200t w wersji F-Sport) odebrał również trener Vive Tauron Kielce i reprezentacji Polski – Tałant Dujszebajew.

Jak podkreślał Marek Romanowski, Dealer Toyota i Lexus w Kielcach – „mam nadzieję, że również i w tym roku Lexus dowiezie nasz kielecki zespół do zwycięstwa w Europejskiej Lidze Mistrzów”.