KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Mistrzowie stylu wybrali Aurisa

21-12-15

Jakość, trwałość i styl – te właściwości wyróżniają zarówno dobre samochody, jak i dobre garnitury. Firma Pawo, producent garniturów i eleganckiej męskiej odzieży, nawiązał współpracę z salonem Toyota AMX z Łodzi.

Wczoraj przed siedzibą Pawo zaparkowało pięć nowych Aurisów dostarczonych przez łódzki salon. W ciągu najbliższych dni dołączą do nich trzy Aurisy Touring Sports i dwie Corolle. Jest to efekt umowy o partnerstwie, podpisanej przez autoryzowanego dealera Toyota AMX i firmę Pawo. W ramach współpracy przedstawiciele handlowi salonu Toyoty będą się prezentowali w garniturach łódzkiego producenta. Ponadto obie firmy zobowiązały się do wzajemnego promowania swoich marek.

W świecie mody chodzi przede wszystkim o kreowanie wizerunku. Przedsiębiorstwo, którego cała działalność koncentruje się na stylu, musi dbać także o własny image. Dlatego firma wybrała Toyotę – markę o ugruntowanej świetnej renomie. Od dziś wizytówką Pawo będzie nowy Auris, samochód o eleganckiej i nowoczesnej sylwetce, znany z wysokiej jakości i trwałości.