KOSZYK MEDIÓW
Pobieranie zawartości...

Toyota FT-1: samochód super-bohaterów

Email Drukuj WORD Download PDF Download
19-08-14

Toyota zaprezentowała najnowszą odsłonę koncepcyjnego samochodu sportowego – modelu FT-1.

  • Nowy, grafitowy kolor nadwozia;
  • Przeprojektowane wnętrze zainspirowane postaciami super bohaterów i ich samochodami;
  • Jasnobrązowe wykończenie skórą najwyższej jakości;
  • Z gry do rzeczywistości? FT-1 w najnowszej odsłonie będzie do wykorzystania w grze Gran Turismo 6, dostępnej na konsoli Playstation.

Najnowsza interpretacja studyjnego projektu sportowego Toyoty o symbolu FT-1 („Future Toyota") otrzymała zupełnie nowy, grafitowy kolor nadwozia, dzięki któremu już na pierwszy rzut oka całkowicie odróżnia się od pierwszego konceptu, zaprezentowanego na tegorocznym Detroit Motor Show. Nowe jest także wnętrze pojazdu z jasnobrązowym, skórzanym wykończeniem, dającym poczucie większego wyrafinowania. W projektowaniu kokpitu inspiracją dla stylistów były postacie współczesnych super-bohaterów, a szczególnie zaawansowane technologicznie gadżety i materiały, którymi się otaczają.

McCalls Toyota FT1 010

Druga odsłona modelu FT-1 powstała w amerykańskim studiu projektowym Toyoty CALTY. Podobnie jak pierwsza, czerwona odmiana modelu studyjnego FT-1, oraz edycja „Vision GT", stworzona wyłącznie na potrzeby świata wirtualnego, najnowsza interpretacja FT-1 będzie dostępna do pobrania w grze Gran Turismo, oferowanej na konsolach Playstation.

Email Drukuj WORD Download PDF Download